Start Aktualności AKWA niedostępna dla petentów. Jak skontaktować się ze spółką?

AKWA niedostępna dla petentów. Jak skontaktować się ze spółką?

przez Nysa Hot
Spółka AKWA zadecydowała dzisiaj o zamknięciu swoich obiektów dla klientów. Nie oznacza to jednak, że petenci nie mogą kontaktować się z pracownikami drogą elektroniczną, czy telefoniczną. 
 
Kolejną placówką, która zdecydowała się zamknąć swoją siedzibę jest spółka AKWA – wodociągi i kanalizacja. Takie informacje to już powszechność od 2 dni. Wszystko w celach profilaktycznych, ab zapobiec zwiększaniu się skali epidemii.
 
Nie oznacza to jednak, że pracownicy spółki nie pracują. W pilnych sprawach pracownicy odpowiadają elektronicznie pod adresem sekretariat@wikakwa.pl, a także pod numerami telefonu. 
 
NUMER TELEFONÓW:
– 77 43 34 037
– 77 43 34 316
– 77 43 33 528
SEKRETARIAT:
– 77 40 90 480
LABORATORIUM:
– 77 43 57 808
OCZYSZCZALNIA Ścieków:
– 77 43 32 258  
 
Przypomnijmy, że w Nysie zamknięte są także takie placówki jak: Urząd Miasta, Starostwo, Powiatowy Urząd Pracy, PCPR, Nyski Dom Kultury, czy Hala Nysa. Siedziby dla petentów zamknięte są do odwołania. W ten sposób mieszkańcy nie muszą wychodzić z domów, a także mieć kontakt z osobami zarażonymi. Decyzje wpływają także na bezpieczeństwo zdrowotne pracowników placówek. Przypomnijmy, że od wczoraj trwa kwarantanna pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie (czytaj więcej).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź