Start Aktualności Ale Frajda!

Ale Frajda!

przez Nysa Hot
Basen Nysa

Kąpielisko Miejskie Frajda działa już od tygodnia. W tym roku można korzystać z nowych obiektów, m.in. boisk i placu zabaw. Są też wreszcie szatnie, a uciążliwy piasek zastąpiła trawa.

W taki skwar nie marzymy chyba o niczym innym niż o tym, by wskoczyć do wody i trochę się ochłodzić. Kąpielisko Miejskie zaprasza codziennie do skorzystania z basenów i zjeżdżalni. Ale nie tylko. Jest też sporo innych atrakcji. Są boiska, m.in. do gry w koszykówkę. W budynku obok kąpieliska możemy skorzystać z szatni i prysznicy. Z pomieszczeń na piętrze nowego gmachu będzie korzystać tzw. trzeci sektor. Będą m.in. warsztaty dla podopiecznych programów realizowanych przez nyski OPS.

Na obiekcie będzie dużo zabawy nie tylko w dzień. Przed nami w tym sezonie przynajmniej cztery noce basenów. Organizatorzy zapowiadają, że będzie sporo niespodzianek, a oprawę muzyczną zapewnią najlepsi lokalni DJ-e. Obiekt ma też być miejscem innych wydarzeń kulturalnych. O nich na pewno będziemy informować na Nysa Hot.

Kąpielisko będzie czynne przynajmniej do 31 sierpnia. Istnieje opcja, że nawet do 15 września.  Z obiektu możemy korzystać codziennie w godzinach 10:00 – 19:00.

Cennik opłat za wejście na kąpielisko:

– bilet normalny – 6 zł.,
– bilet ulgowy (uczniowie, studenci) – 4 zł.,
– dziecko do lat 7 – 1 zł.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź