Start Hot Ania Szczepańska przygotowuje kolejny bardzo ciekawy projekt

Ania Szczepańska przygotowuje kolejny bardzo ciekawy projekt

przez Nysa Hot

Kolejny ciekawy projekt w Nysie. Tym razem siły połączyły W kadrze – Anna Szczepańska i Gabinet Kosmetologii i Profilaktyki Kosmetycznej, by pokazać, że piękno drzemie w każdym z nas. 

– Chciałybyśmy pokazać Wam, że każdy jest piękny, bez względu na to, czy ma bliznę, bielactwo, jest niepełnosprawny czy nieidealny, nie ma piersi, lub jest niewidomy. Nasza akcja ma na celu uświadomienie, że każdy z nas jest wyjątkowy i wartościowy – mówi Ania Szczepańska. 

– Razem z Anią zamierzamy przedstawić Wam nasze prace w formie wystawy fotograficznej. Będziemy miały okazję pokazać efekty naszej pracy, które będą dowodem na to, jak każda osoba może być piękna na swój sposób. Jeśli jesteś odważny i chciałbyś wziąć udział w tak wyjątkowym projekcie i zobaczyć swoje ”wady” z tej piękniejszej strony serdecznie zapraszamy do kontaktu – dodaje Ania Szczepańska. 

Na pewno będziemy uważnie śledzić ten projekt. Więcej informacji znajdziecie tutaj – https://www.facebook.com/ChwileZatrzymaneWKadrze

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź