Start Aktualności Apart i Pan Buła w Dekadzie. Będzie KFC?

Apart i Pan Buła w Dekadzie. Będzie KFC?

przez Nysa Hot

Galeria Dekada odsłania kolejne karty przed wielkim otwarciem zaplanowanym na 1  grudnia br. Poznaliśmy 7 kolejnych marek, jakie otworzą się w galerii przy Kolejowej.

Top Secret, Apart, Ryłko, T-Mobile, Play, American Donuts oraz firma z Nysy Pan Buła – to kolejni najemcy powstającej w Nysie galerii handlowej. Ich powierzchnia wyniesie ponad 600 m2.

Konsekwentnie realizujemy założenie inwestora, aby znaczną część powierzchni
obiektu przeznaczyć dla przedsiębiorców z Nysy i okolic, gdyż chcemy dodatkowo wspierać rozwój
gospodarczy regionu. Jesteśmy gotowi do rozmowy z każdym, kto myśli o prowadzeniu działalności w
galerii Dekada, zarówno na zasadzie franczyzy, jak i pod własną marką – mówi Paweł Bartosiak,
Leasing Manager, BOIG.

 

Lista sklepów Dekada Nysa

Gdzie jeszcze zrobimy zakupy w Dekadzie? Nie zabraknie popularnych sieciówek jak Smyk, Reserved, Sinsay, Cropp, Rossmann, Diverse, House, Vistula i Wólczanka, Kubenz, Big Star, CCC, Quiosque, 4F, Martes Sport, czy 50 style. W ramach inwestycji powstało miejsce dla 80 lokali handlowo-usługowych, restauracji i kawiarni oraz strefa rozrywki z multipleksem kinowym.

Internauci w komentarzach i na grupach najczęściej pytają, czy podpisano umowę z KFC. Tego punktu raczej szybko w Nysie nie zobaczymy, ale za to z nowości na naszym rynku – w Dekadzie przewidziano Empik.

Jak podkreśla dyrektor ds. inwestycyjny spółki Dekada Ryszard Urbański – wciąż trwają negocjacje z niektórymi najemcami. Spowodowane jest to sytuacją na rynku, jak wytworzyła się przez pandemię. Wiemy za to, że prawdopodobnie o kilka tygodni opóźni się otwarcie 4-salowego kina.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Jurek 7 września 2020 - 22:03

KFC wraz z Leroy Merlin będzie za około dwa lata w byłym FSD. Miasto jest naciskane przez inwestora, lada moment ogłoszony zostanie przetarg ale już dzisiaj wiadomo kto go wygra.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź