Start Aktualności Apartamenty nad jeziorem do dyspozycji turystów

Apartamenty nad jeziorem do dyspozycji turystów

przez Nysa Hot

Nowiutkie, piękne apartamenty czekają na turystów nad Jeziorem Nyskim. Ośrodek AKWA Marina w Skorochowie zaprasza do wynajmowania i spędzania wolnego czasu nad naszym akwenem.

– W pełni wyposażone apartamenty sprawią, że wypoczynek staje się czystą przyjemnością. Klimatyzowane pomieszczenia gwarantują ochłodę w takie dni jak dziś. Bliskość plaży z dostępem do atrakcji wodnych powoduje, że na nudę nie ma czasu. – zapewnia Łukasz Bogdanowski z Ośrodka AKWA Marina w Skorochowie.

Domek Polsport przechodził przez ostatnie miesiące poważny remont. Zostało w nim wymienione niemal wszystko, a efekt rzeczywiście robi wrażenie. Do wynajęcia są cztery apartamenty 4-osobowe i jeden apartament (dwupokojowy) – 6 osobowy. Ośrodek oferuje także wypoczynek w klimacie skandynawskim.

– Domek OŁAWA to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Obiekt położony jest niedaleko piaszczystej plaży jeziora, w otoczeniu drzew. Oława składa się z dwóch apartamentów. Pierwszy apartament jest dwukondygnacyjny. W dolnej części znajduje się duży pokój dzienny z dwoma rozkładanymi kanapami, zapewniającymi miejsce dla czterech osób – mówi Łukasz Bogdanowski. – Drugi apartament to miejsce wypoczynku dla 4 osób. W pokoju dziennym znajduje się stolik kawowy z czterema krzesłami. Na ścianie został zamontowany duży, płaski telewizor. Pokój posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Rezerwacje apartamentu odbywają się telefonicznie pod numerem 669-550-222.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź