Start Aktualności Aplikacja „Powiat Nyski” wyróżniona w konkursie „Róża Regionów 2021”

Aplikacja „Powiat Nyski” wyróżniona w konkursie „Róża Regionów 2021”

Nagroda dla Powiatu Nyskiego

przez Nysa Hot

Przygotowana przez Starostwo Powiatowe w Nysie aplikacja po pograniczu nysko-jesenickim otrzymała wyróżnienie w kategorii aplikacja mobilna w X edycji konkursu na najlepsze projekty promujące gminy, miasta i regiony „Róża Regionów 2021”.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbyło się 24 września podczas gali otwarcia Tragów Regionów i Produktów Turystycznych „Tour Salon” w Poznaniu. Nagrodę w imieniu Starosty Powiatu Nyskiego odebrała Izabela Kicak kierownik Referatu Promocji.

Konkurs Róża Regionów organizowany przez Wiadomości Turystyczne zwraca uwagę na jakość promocji naszego kraju poprzez ekspercką ocenę wydawnictw promujących miasta, regiony i produkty turystyczne.

Aplikacja „Powiat Nyski” pozwala w prosty i przyjemny sposób poznać tajemnice i uroki powiatu nyskiego. To całkowicie darmowe narzędzie, które przyda się zarówno turystom, jak i mieszkańcom powiatu.

Aplikację można pobrać za darmo w sklepach dla systemów Android oraz iOS:

Link do aplikacji w systemie Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.powiat_nyski&hl=pl

Link do aplikacji w systemie iOS: https://apps.apple.com/us/app/id1529587595

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie 

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź