Start Hot Apteki przyjmują przy okienku lub pojedynczo

Apteki przyjmują przy okienku lub pojedynczo

przez Nysa Hot

Niektóre zawody mogą ograniczyć kontakt z innymi osobami, inne niekoniecznie. Aby jednak aptekarze nie byli narażeni na groźne choroby wprowadzono zmiany. Kolejki przed placówkami ustawiają się także w Nysie. Nie ma się czym martwić, bo w aptekach niczego nie brakuje. 

Urzędy zamknięte dla petentów, a niektóre jednostki i firmy pracują zdalnie lub na telefon. Jednak apteki wciąż muszą być czynne i dostępne dla klientów. Aby zmniejszyć kontakt między chorymi a aptekarzami, Naczelna Izba Aptekarska zaleca sprzedaż leków i artykułów dostępnych w aptekach przez okienka do sprzedaży nocnych lub w wyznaczonych strefach.
 
Wprowadzone zmiany widać już w Nysie. Klienci kupują potrzebne produkty przez okienka lub pojedynczo wchodzą do aptek. Aby jednak długo nie czekać w kolejce, dostępność leku możemy sprawdzić przez internet. Dzięki temu będziemy wiedzieć do której apteki się udać. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź