Start Aktualności Arkadiusz Bator odchodzi z Polonii Nysa

Arkadiusz Bator odchodzi z Polonii Nysa

przez Nysa Hot

Po 1,5 roku pracy Arkadiusz Bator przestaje być szkoleniowcem Polonii Nysa. Klub poinformował o tym w oficjalnym komunikacie na stronie internetowej.

-Darzymy trenera Arkadiusza Batora ogromnym szacunkiem, dlatego ta decyzja była dla nas niełatwa. Zarówno szkoleniowiec, jak i my doskonale zdawaliśmy sobie jednak sprawę z tego, że nie tylko wyniki, ale i postawa drużyny w ostatnim czasie była daleka od naszych oczekiwań. Dziękujemy trenerowi za wielkie zaangażowanie, pełen profesjonalizm i pracę jaką wykonał w klubie przez te kilkanaście miesięcy. Życzymy mu również powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej – czytamy w oświadczeniu zarządu klubu Polonii Nysa.

Ze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny odchodzą też Amit Batra oraz Marcin Krótkiewicz. Arkadiusz Bator został trenerem Polonii Nysa w czerwcu 2019 roku. Już w pierwszym swoim  sezonie pracy wywalczył z drużyną Mistrzostwo IV ligi opolskiej i awans do III ligi, a także wygrał rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Poprowadził Polonię  w 43 spotkaniach. Bilans tych spotkań to 26 zwycięstw, 3 remisy i 14 porażek.

Foto: Polonia Nysa

Powiązane artykuły

1 komentarz

nysianin 9 grudnia 2020 - 07:36

problem jest w tym, że nie darzycie szacunkiem trenerów i to tylko czcze gadanie, byliście tak pewni siebie co do bytu w 3 lidze, że niestety pogrążyło Was to w krótkim czasie. Brak transferów doświadczonych zawodników min. z poziomu 3 ligowego, dzieciakami to mogliście postraszyć co najwyżej w 4 lidze opolskiej. No ale problem nie widzicie u siebie, bo kasa z UM płynie na pensje i ciepłe posadki, kolesiostwo a dla przykładu powinni pociągnąć zarząd do odpowiedzialności a nie zwalniać trenera

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź