Start Aktualności ARN sprzedała Albatrosa za ponad 2,7 mln zł! W ośrodku będzie kryty basen, restauracja i spa

ARN sprzedała Albatrosa za ponad 2,7 mln zł! W ośrodku będzie kryty basen, restauracja i spa

przez Nysa Hot

Restauracja, kryty basen i spa mają powstać na terenie kultowego Albatrosa. Takie są wstępne założenie inwestora, który kupił od Agencji Rozwoju Nysy ośrodek. Licytacja była zacięta i z pierwotnej ceny wywoławczej  (1 850 000,00 zł), kwota urosła do  2 730 000,00 zł.

– To bardzo dobra informacja, po pierwsze dla nas, bo będziemy mieli pieniądze na rozwój innych zadań, ale myślę też to dobra sytuacja dla tej nieruchomości, skoro ktoś chciał za nią aż tyle zapłacić, to z pewnością ma wobec niej poważne plany – mówi Bogdan Wyczałkowski , Prezes Agencji Rozwoju Nysy. – Wstępnie wiemy jakie są zamiary inwestora, natomiast cała koncepcja, wizualizacja, ma być dostarczona przez niego jeszcze przed końcem roku. Plany są bardzo ambitne. Inwestor chciałby tam wybudować kryty basen, a także restaurację i spa. – dodaje Wyczałkowski.

To kolejna inwestycja, która może sprawić, że Jezioro Nyskie wreszcie zacznie przyciągać turystów na miarę jego wielkiego potencjału. Przypomnijmy, że spółka AKWA wybuduje w Skorochowie 40 całorocznych domków. Pierwszy z nich już powstał, a kulisy budowy zobaczymy wkrótce w programie telewizyjnym.

Foto: ARN

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź