Start Aktualności Atrakcyjne działki budowlane wystawione na sprzedaż

Atrakcyjne działki budowlane wystawione na sprzedaż

przez Nysa Hot

Burmistrz Miasta i Gminy Otmuchów oferuje do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane.

– Działki budowlane sprzedawane są na własność, bez pośredników. Mają określone warunki zagospodarowania, kształt i powierzchnie korzystne do zabudowy oraz urokliwe lokalizacje – informuje Gmina Otmuchów.

Wójcice:
✅ ul. Topolowa Obręb: Wójcice gm. Otmuchów AM-6, Nieruchomość obejmująca działki nr 632/10, 632/16, 632/23. Zabudowa mieszkaniowa lub rekreacyjno- wypoczynkowa. Nieruchomość położona w otoczeniu terenów mieszkaniowych, terenów użytkowanych rolniczo oraz zbiornika nyskiego.

Suszkowice:
✅ Działka nr 105/4. Zabudowa mieszkaniowa – budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z towarzyszącą infrastrukturą techniczną zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy nr 74/2020 z dnia 27 października 2020r. O warunkach zabudowy na rzecz Gminy Otmuchów dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

✅ Działka nr 105/3. Zabudowa mieszkaniowa – budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z towarzyszącą infrastrukturą techniczną zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy nr 74/2020 z dnia 27 października 2020r. O warunkach zabudowy na rzecz Gminy Otmuchów dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

✅ Działka nr 105/2 stanowiącej własność Gminy Otmuchów. Zabudowa mieszkaniowa – budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z towarzyszącą infrastrukturą techniczną zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy nr 75/2020 z dnia 27 października 2020r. O warunkach zabudowy na rzecz Gminy Otmuchów dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

ℹ️ Informacje o nieruchomościach można uzyskać w Wydziale Mienia Komunalnego, Geodezji i Drogownictwa Urzędu Miasta i Gminy w Otmuchowie, telefonicznie pod nr.: 77 431 50 17 wew. 207. Dostęp do wszystkich ogłoszeń o przetargach pod adresem: https://bip.otmuchow.pl/10299/2022_/ oraz http://www.otmuchow.pl/PL/424/5339/Atrakcyjne_dzialki_budowlane_na_sprzedaz/k/

Foto: Gmina Otmuchów 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź