Start Aktualności Atrakcyjne lokale do wynajęcia!

Atrakcyjne lokale do wynajęcia!

przez Nysa Hot

Agencja Rozwoju Nysy zaprasza do składania ofert na najem lokali użytkowych w nowo powstałym budynku przy ulicy Kaczkowskiego w Nysie.

– Oferujemy lokale o pow. 58,76 m (4 pomieszczenia i łazienka z WC razem)  oraz o pow. 45,92 m2 (3 pomieszczenia, łazienka i WC osobno), w których dopuszczona jest działalność gospodarcza w zakresie usług drobnych. Lokale wyposażone są w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania oraz centralnego dostarczania ciepłej wody. Lokal wymaga przeprowadzenia przez przyszłego najemcę remontu odpowiedniego do rodzaju prowadzonej działalności. Poniesionych przez najemcę kosztów remontu Agencja Rozwoju Nysy Sp. z o.o. w Nysie nie zwraca – informuje Agencja Rozwoju Nysy.

– Czynsz najmu wynosi 20 zł netto za 1 m2 i będzie podlegał corocznej indeksacji o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych. Oprócz czynszu najemca zobowiązany będzie do uiszczania opłaty w wysokości podatku od nieruchomości, opłat za media oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Podmioty zainteresowane wynajęciem lokali mogą kontaktować się z Agencją Rozwoju Nysy pod nr telefonu 77 448 14 91.

Źródło: ARN- Agencja Rozwoju Nysy 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź