Start Aktualności Autorka popularnej młodzieżowej książki odwiedziła nyską SP 3

Autorka popularnej młodzieżowej książki odwiedziła nyską SP 3

przez Nysa Hot

Wczoraj Szkołę Podstawową nr 3 w Nysie odwiedziła młoda autorka pochodzą z Nysy Julia Misiaszek. Julia jest autorką książki pt.:”Keep The Pretty Boy Pretty”, młodzieżowego romansu. Powieść zdobyła już mnóstwo pozytywnych opinii czytelników i dostępna jest m.in. w sklepach sieci Empik.

– Podczas spotkania pisarka przybliżyła wszystkim uczestnikom swoją twórczość, opowiedziała jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem oraz co było inspiracją do napisania jej debiutanckiej powieści „Keep The Pretty Boy Pretty”. Udzieliła również kilku rad naszym uczniom dotyczących tego, w jaki sposób można rozpocząć przygodę z pisaniem. Spotkanie upłynęło w miłej, kameralnej atmosferze, a młodzież nagrodziła pisarkę brawami – mówi Monika Baj, wicedyrektor placówki.

– Każdy uczestnik spotkania miał także okazję, aby otrzymać autograf oraz zadać pytania, na które autorka chętnie odpowiadała.

Foto: SP 3 w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź