Start Aktualności Bardzo udana jesienna impreza AKWA Mariny! A to nie koniec imprez!

Bardzo udana jesienna impreza AKWA Mariny! A to nie koniec imprez!

przez Nysa Hot

W ubiegłą niedzielę wszystkie drogi prowadziły nad Jezioro Nyskie. Wspaniała pogoda znakomicie zgrała się z jesienną imprezą przygotowaną przez Ośrodek Rekreacji AKWA Marina. Przez ośrodek przewinęły się prawdziwe tłumy. 

W taką pogodę aż żal było siedzieć w domu. Tym bardziej, że wystawcy przygotowali sporo ciekawego asortymentu. Jak zawsze nie zawiodły koła gospodyń wiejskich. Smakowitości przygotowały m.in. panie z KGW Kępnica.

W czasie wydarzenia mogliśmy skosztować m.in. pajdy ze smalcem i ogórkiem kiszonym, pierogów ruskich czy z serem, a także pierogów z dynią i zupy dyniowej. Nie zabrakło produktów lokalnych wykonanych z naturalnych materiałów. A że niedługo Halloween, to mieliśmy stoiska także z asortymentem w tym klimacie. Ba, spotkaliśmy nawet czarownicę. Ale bez obaw, miała wyłącznie dobre zamiary.

Były miody, przetwory, ręcznie robione ozdoby, zabawki dla dzieci z naturalnych materiałów i szeroka gama ciast do wyboru. Po godz. 16.00 klimatyczna impreza przeniosła się do baru BELLA COSA. Była dobra muzyka, ogniska i pieczenie kiełbasek.

Spotkani przez nas mieszkańcy bardzo chwalili imprezę i mieli nadzieję, że to nie ostatnie w tym roku wydarzenie nad Jeziorem Nyskim.

– Cieszymy się, że przybyło tak dużo gości, którzy w tej jesiennej już aurze zechcieli spędzić z nami czas. Pogoda zdecydowanie dopisała. Pojawiły się już nowe pomysły na kolejne wydarzenia. Myślimy o ty, by zrobić noworoczne spotkanie w Ośrodku AKWA Marina, w świetnej atmosferze, przy ognisku i przy lampce ciepłego wina – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. 

Zobaczcie relację foto z wydarzenia na naszym FB – Facebook oraz Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź