Start Aktualności Bardzo udane Juwenalia!

Bardzo udane Juwenalia!

przez Nysa Hot

W ubiegłym tygodniu to studenci opanowali miasto! Jedną z głównych aren ich świętowania był Fort Prusy, gdzie żacy bawili się podczas klimatycznych koncertów. W tym roku muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół Łydka Grubasa. 

Juwenalia tradycyjnie rozpoczęły się od przekazania przez Burmistrza klucza do miasta studentom. Po części oficjalnej zabawa ruszyła na całego! Studenci bawili się przy muzyce, a dużą atrakcją była fotobudka i możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w przebraniu.

– To były najlepsze Nyskie Juwenalia jakie się odbyły! Czasochłonne przygotowania, setki mejli i telefonów, dziesiątki spotkań – było warto! Dziękuję zespołowi Łydka Grubasa za wspaniały klimat wydarzenia. Kawa z Mlekiem oraz Ikarus Feel za niezastąpiony suport. Dziękuję zaangażowanym studentom, bez których nie udałoby się zrealizować tego na takim poziomie – mówi Jowita Skowrońska, wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego.

Dodajmy, że podczas wydarzenia studenci nie tylko się bawili, ale także pomagali zwierzętom. Zbierano środki dla Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo – Adopcyjne dla Zwierząt Łapa.

Nyskie Juwenalia zostały objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Opolskiego.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź