Start Aktualności Bardzo udany powrót Biegu Azotowego! Wśród biegaczy Marcin Lewandowski

Bardzo udany powrót Biegu Azotowego! Wśród biegaczy Marcin Lewandowski

przez Nysa Hot

Przemysław Chatys i Magdalena Patas triumfowali w VIII Biegu Azotowym! Mimo mroźnych warunków przy hali „Azoty” panowała gorąca atmosfera, a biegaczy mobilizował wspierany przez Grupa Azoty Marcin Lewandowski, który również ukończył trasę. Jak stwierdził zwycięzca biegu, zaliczył dziś hat-tricka – to jego 3. występ i jednocześnie 3. zwycięstwo w zawodach.

–  Mamy już zimowe warunki, przez co na trasie było ciężko. Bieg Azotowy zawsze był organizowany w czerwcu, impreza się przesunęła ze względu na pandemię. Cieszę się, że udało się ją zorganizować i jest fajna atmosfera. Bardzo miło, że pojawił się dziś Marcin Lewandowski. To ikona sportu, człowiek sukcesu w wielowymiarowym znaczeniu, także winszuję, że gościmy tak wielkich sportowców – mówił Przemysław Chatys po przekroczeniu linii mety.

– Oby w Polsce było jak najwięcej takich inicjatyw! Dziś od początku nastawiałem się na spokojny trening, domyślałem się, że będzie wielu miejscowych mocnych zawodników. Gratulacje dla nich, mogą dopisać do CV, że pokonali Lewandowskiego – podkreślał Marcin Lewandowski.

W kategorii pracowników Grupy Azoty najlepsi byli: Andrzej Grzesik (Grupa Azoty Automatyka) i Lucyna Pogorzelska (Grupa Azoty Koltar). Gratulujemy zwycięzcom kategorii OPEN, Grupa Azoty i kategorii wiekowych – jesteście wielcy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom VIII Biegu Azotowego – do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Pełne wyniki dostępne na: https://bit.ly/3GDnJi2

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź