Start Aktualności Bardzo udany „Rajd na styku Gór Opawskich”

Bardzo udany „Rajd na styku Gór Opawskich”

przez Nysa Hot

W ubiegłą niedzielę, 10 lipca Starostwo Powiatowe w Nysie zorganizowało pierwszy, z dwóch zaplanowanych rajdów rowerowych. Impreza okazała się dużym sukcesem. Uczestnicy wracali w doskonałych humorach. 

– Rajd po raz kolejny poprowadził Eligiusz Jędrysek – Prezes Klubu Turystyki Kolarskiej „KTUKOL” Głuchołazy, wspierany przez liczną ekipę członków klubu. Było ciekawie, wesoło i pouczająco! Poza pięknymi widokami i atrakcjami na trasie, o których opowiadał prowadzący, uczestnicy rajdu mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Policji i wysłuchać informacji na temat bezpiecznego przemieszczania się rowerem – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie. 

– Rajd tradycyjnie zakończyliśmy piknikiem z ciepłym poczęstunkiem przygotowanym przez KGW z Charbielina i upominkami dla uczestników – tym razem były to przewodniki rowerowe, opaski odblaskowe i praktyczne etui na ramę roweru.

Dodajmy, że kolejny rajd Starostwo zorganizuje 11 września. Będzie to „Rajd na styku Jeziora Nyskiego”.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź