Start Hot Bardzo udany rok AKWA Mariny. A będzie jeszcze lepiej!

Bardzo udany rok AKWA Mariny. A będzie jeszcze lepiej!

przez Nysa Hot

Ośrodek AKWA Marina podsumowuje mijający rok i już szykuje atrakcje na kolejny. Jeszcze bardziej wystrzałowa ma być m.in. sztandarowa impreza czyli Festiwal Ognia i Wody. 

W sezonie ponownie działały m.in. trzy beach bary, a także wypożyczalnia sprzętu wodnego, czy też pływająca platforma. Jak zawsze dużym powodzeniem cieszyły się rejsy Statkiem Gracja.

Ponadto działały m.in wypożyczalnia skuterów i kilka tematycznych food trucków. Hitem były np. rzemieślnicze hot dogi.

Jak zawsze dużym powodzeniem cieszyły się cykliczne wydrzenia organizowane nad Jeziorem Nyskim. Odbyła się m.in. trzecia edycja festiwalu pierogów. Dania z tradycyjnym, a także z nieoczywistym farszem serwowały głównie koła gospodyń wiejskich.

Wielkie emocje znów wzbudziły zawody skuterów wodnych, a także na cykl turniejów Beach Volleyball Nysa.

Podsumowaniem wakacji był Festiwal Ognia i Wody. W tym roku widowisko nawiązywało do 800-lecia Nysy i naszej lokalnej historii.

W przyszłym roku impreza ma być jeszcze bardziej wystrzałowa!

– Już teraz mogę zapewnić, że to będzie prawdziwa petarda! Planujemy kilka fantastycznych nowości, na razie nie mogę za wiele zdradzić, ale uchylę rąbka tajemnicy, że jednym z pomysłów jest usytuowanie sceny na wodzie! Tyle zdradzę na początek, a kolejne nowości też zapowiadają się pasjonująco – mówi Łukasz Bogdanowski, manager Ośrodka Rekreacji AKWA Marina w Skorochowie. 

Włodarze Ośrodka mają także sporo innych pomysłów na rozwinięcie potencjału tego miejsca. Zapraszamy do przeczytania poniższych artykułów. 

Nowa restauracja, wodny plac zabaw i scena na wodzie. Nowy pomysły AKWA Mariny! – Nysa Hot

Tak ma wyglądać AKWA Marina! Zobaczcie wizualizacje! – Nysa Hot

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź