Start Aktualności Bartek Przedwojewski zaczyna sezon od zwycięstwa!

Bartek Przedwojewski zaczyna sezon od zwycięstwa!

przez Nysa Hot

Wspierany przez Grupę Azoty ZAK Bartek Przedwojewski został zwycięzcą biegu 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc na dystansie 18 km! Był to pierwszy start zawodnika specjalizującego się w biegach górskich w tym sezonie.

– Pierwszy start w tym sezonie za mną! 3 x Śnieżka na dystansie 18 km kończę na 1 miejscu. Byłem straszliwie głodny rywalizacji i emocji związanych ze startami. Świetnie poczuć znów tę adrenalinę, poza tym cieszy mnie to, że noga podaje. Bardzo dziękuję za wszystkie trzymane kciuki i gratulacje! To dopiero początek sezonu, a ja już wiem, że będzie się działo – mówi Bartek Przedwojewski. 

Bartek pochodzi z Głuchołaz, a obecnie mieszka we Wrocławiu. Z zawodu jest strażakiem. Jeszcze niedawno łączył pracę zawodową z karierą sportową. Przy rosnących wymaganiach związanych z coraz większą popularnością dyscypliny, zdecydował się postawić na biegi górskie.

Bartek Przedwojewski w ubiegłym sezonie wywalczył miejsce na podium prestiżowego cyklu Golden Trail World Series.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź