Start sport Będą pływać przez całą noc

Będą pływać przez całą noc

przez Nysa Hot

Już w marcu czeka nas kolejna odsłona nocnego maratonu pływackiego. OTYLIADA z imprezy lokalnej, w 2014 r. przekształciła się w ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym do tej pory wzięło udział prawie 11 tys. uczestników. Nyska pływalnia po raz kolejny przystępuje do tej akcji, promującej zdrowy styl życia.

Celem OTYLIADY odbywającej się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” jest zachęcenie Polaków do aktywności fizycznej, a tym samym do zainwestowania we własne zdrowie. Popularność imprezy rośnie z roku na rok. Coraz więcej osób przekonuje się do tej niedrogiej i świetnie wpływającej na nasz organizm dyscypliny sportu. Udział w organizacji tegorocznej OTYLIADY zgłosiło 49 pływalni, w tym oczywiście Kryta Pływalnia przy ulicy Piłsudskiego 40 w Nysie. Do 20 lutego przyjmowane są zgłoszenia uczestników maratonu –zobacz szczegóły pod tym linkiem.

Tegoroczna OTYLIADA odbędzie się w nocy z 14 na 15 marca.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź