Start Lifestyle Będą walczyć i …tańczyć

Będą walczyć i …tańczyć

przez Nysa Hot

Nieraz zachodzimy w głowę jak odciągnąć nasze pociechy od ekranów smartfonów. Świetnym rozwiązaniem jest oczywiście aktywność fizyczna, ale tak dobrana by nasze dzieciaki nie mogły się nudzić. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Tomasz Wodziński, który proponuje rozwiązanie rodem z Brazylii. Capoeira Kids to idealna propozycja dla najmłodszych. Zajęcia startują już w najbliższy czwartek w klubie Nikko Sports Fight Gym Nysa.

Wysyłasz dziecko na lekcje tańca, kurs sztuk walki, a do tego jeszcze zajęcia z gimnastyki? Teraz można to wszystko połączyć i sprawić że będzie jeszcze bardziej atrakcyjne i ciekawe. Nowy klub Nikko Sports Fight Gym Nysa oferuje zajęcia Capoeiry. To niesamowite połączenie tańca, muzyki, rytmu, sztuk walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki. –  Dzieci szybko się nudzą, dlatego niebagatelne znaczenie ma różnorodność zajęć. Capoeira ma wiele elementów, które dzieci po prostu uwielbiają; uczą się piosenek, grają na nietypowych instrumentach, rozwijają się rytmicznie, a wartością dodaną jest to, że poznają bogatą brazylijską kulturę – mówi Tomasz Wodziński, założyciel klubu i trener w Nikko Sports Fight Gym Nysa. – Capoeira  uczy współdziałania w grupie, cierpliwości, samodyscypliny, szacunku dla innych i stawiania sobie wyzwań,radzenia sobie z gniewem i emocjami, zwiększa poczucie własnej wartości – dodaje Wodziński.

Zajęcia będą prowadzić doświadczeni instruktorzy, a pierwsze odbędą się już w najbliższy czwartek o godzinie 17. Nowy klub Nikko Sports Fight Gym Nysa mieści się w budynku dworca PKP w Nysie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź