Start Aktualności Będzie sklep TEDi w DEKADZIE

Będzie sklep TEDi w DEKADZIE

przez Nysa Hot

Czekamy na poluzowanie obostrzeń, by móc szerzej korzystać z oferty pierwszej nyskiej galerii handlowej. Zwłaszcza, że kolejne marki już zapowiedziały otwarcie swoich punktów.  Niebawem w galerii DEKADA pojawi się sklep TEDi, który u naszych zachodnich sąsiadów cieszy się ogromnym powodzeniem.

Sklep oferuje różnorodny asortyment, od artykułów warsztatowych i służących do majsterkowania, przez artykuły kosmetyczne, drogeryjne i toaletowe,  po akcesoria i karmy dla zwierząt.

-Również miłośnicy rękodzieła będą zadowoleni podczas wizyty w TEDi.  Akcesoria do robienia na drutach, klej, farba, pędzle i wiele więcej sprawiają, że serca kreatywnych majsterkowiczów zabiją szybciej. Tak również  nawet w deszczowe niedzielne popołudnia nie ma będzie wiało nudą. – czytamy na stronie sklepu TEDi.

Przypomnijmy, że w galerii DEKADA swój punkt otworzy również Hell’s Chicken, marka już dobrze znana w naszym mieście (Kiedy otworzy się Hell’s Chicken w Dekadzie? ).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź