Start Hot Będzie zabawa z zespołem MIG

Będzie zabawa z zespołem MIG

przez Nysa Hot

W Hajdukach Nyskich pełną parą idą przygotowania do gminnych dożynek. Sołtys wsi Jacek Czuchraj zapewnia, że będzie to niezapomniana impreza i już teraz zaprasza do wspólnego świętowania. Dożynki odbędą się 24 sierpnia.

W Hajdukach pojawią się Niwniczanki, Goświnowiczanki, i Sasanki z Domaszkowic. Rzecz jasna, prym będą wieść gospodarze. Podczas dożynek nie zabraknie oczywiście występu Amatorskiej Grupy Teatralnej. Co tym razem przygotują zdolni aktorzy-amatorzy? To na razie tajemnica. Tajemnicą nie jest natomiast główna gwiazda muzyczna. W Hajdukach wystąpi zespół MIG. Popularni muzycy z nurtu disco polo z pewnością sprawią, że w czasie imprezy nikt nie będzie siedział. W końcu niezależnie od tego czy lubimy ten rodzaj muzyki czy też nie, przy takiej „Laluni” nogi same rwą się do tańca.

Przez moment podczas dożynek będziemy mogli nawet poczuć się jak na Halloween. Wszystko za sprawą konkursu na największą dynię. Kusić nas też będą kulinarne przysmaki.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź