Start Rozrywka Będziemy płakać ze śmiechu? Smile i Cejrowski w akcji!

Będziemy płakać ze śmiechu? Smile i Cejrowski w akcji!

przez Nysa Hot
Nysanie kochają kabarety. Bilety na występy najpopularniejszych grup rozchodzą się jak świeże bułeczki, a artyści chętnie wracają do naszego miasta z kolejnymi programami. Kto jeszcze będzie nas rozśmieszał w tym roku?  
Po brawurowych występach Neonówki i Hrabi, nasz apetyt na kolejne porcje znakomitego humoru tylko wzrósł. Dobrze wiec, że w kolejnych miesiącach powinien zostać zaspokojony. Już w maju wystąpi u nas kolejna popularna grupa kabaretowa. Tym razem będzie to Smile. Jak sama nazwa wskazuje, okazji do śmiechu nie powinno zabraknąć. Zwłaszcza, że artyści zaprezentują nam zupełnie premierowy program, pełen błyskotliwych puent, gagów i piosenek. “To się nadaje do kabaretu” – taki będzie jego tytuł, a wśród bohaterów znajdziemy m.in. zwariowaną parę, Bożenę i jej męża Merlina. Zabójcza dawka humoru już 13 maja w Nyskim Domu Kultury.
s
 
8 czerwca również do „endeku” zupełnie solo przybędzie za to kolejny… no właśnie – kabareciarz? Bo w takiej nietypowej roli zobaczymy popularnego podróżnika Wojciecha Cejrowskiego.  Kojarzymy go głównie z jego wojaży i eskapad, podczas których w barwny sposób, za pośrednictwem szklanego ekranu, opowiada nam o obyczajach w najdalszych zakątkach kuli ziemskiej. Mieszkający na co dzień w USA podróżnik, słynący z ciętego języka i bezkompromisowych sądów, przedstawi nam stand-up po amerykańsku. Podobno widzowie podczas jego występów “ryczą ze śmiechu”. Czy tak samo będzie w Nysie? Przekonamy się już w czerwcu. Podobnie jak o tym, czy Cejrowski na scenę NDK wkroczy boso, czy w ostrogach.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź