Start Na sygnale Belgowie już rekrutują

Belgowie już rekrutują

przez Nysa Hot

W 2020 roku w Nysie zostanie uruchomiony zakład produkujący części akumulatorów wykorzystywanych do samochodów elektrycznych. Na stronie belgijskiego giganta pojawiły się pierwsze oferty pracy.

Pod Nysą powstanie trzecia tego typu fabryka na świecie. Lokalne władze wspólnie mówią o dużym sukcesie, a jego wymiernikiem ma być wyraźny spadek bezrobocia w całym regionie. Jak na razie Umicore poszukuje inżynierów i kadrę zarządzającą. Docelowo firma zatrudni ponad 1000 pracowników. Aplikować można pod adresem >>> link, a kandydaci do pracy będą musieli liczyć się z nawet półrocznym szkoleniem w filii firmy w Azji.

Instalacja warta blisko 1,4 miliarda złotych ma  opierać się na najnowocześniejszych technologiach. Powstanie też Centrum B+R na potrzeby globalne firmy. Zanim firma rozpocznie budowę, gmina ma uzbroić teren. W ostatnich tygodniach ogłoszono postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy robót.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź