Start Aktualności BESTIALSTWO! Ktoś wyrzucił zagłodzone szczeniaki do lasu

BESTIALSTWO! Ktoś wyrzucił zagłodzone szczeniaki do lasu

przez Nysa Hot

Kolejny przykład bestialskiego zachowania i okrucieństwa wobec naszych braci mniejszych. W lesie pomiędzy Hajdukami Nyskimi a Starym Lasem ktoś porzucił szczeniaki. Psiakom pomagają niezawodni wolontariusze z nyskiej ŁAPY.

Podczas gdy większość osób w niedzielę odpoczywa, oni nie mają wolnego. Dziś odebrali kolejny telefon alarmowy. Ktoś znalazł na drodze przy lesie porzucone pieski. Wolontariusze z Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo-Adopcyjnego dla Zwierząt ruszyli na pomoc.

– Na miejscu dwa maleńkie, zagłodzone maluszki w typie jamnika. Szczeniaki nie dają się dotknąć, przy każdym dotknięciu rozbrzmiewa pisk,wrzask i pokazują się ząbki które wbijają mi się w ręce… Na całe szczęście mamy przy sobie siatkę za pomocą,której odławiamy dzikie ptaki…
Udało się! Złapane! Zabieramy do transportera i pędzimy do nas! – relacjonują całą akcję ratunkową wolontariusze Łapy.

Na miejscu okazało się, że to chłopiec i dziewczynka. Wolontariusze walczą o ich uratowanie. Pieski są mocno zarobaczone. Z odbytu samczyka wyszły pasożyty. UWAGA, PONIŻSZE ZDJĘCIA SĄ DRASTYCZNE!

Trzymamy kciuki, by pieski doszły do siebie. Na pewno będziemy monitorować tę sprawę.

  

Foto: Nyskie Pogotowie Opiekuńczo-Adopcyjne dla zwierząt Łapa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź