Start Aktualności Bezpłatne kursy florystyczne

Bezpłatne kursy florystyczne

Vademecum Nysa zaprasza na szkolenia

przez Nysa Hot

Wrzesień to zawsze miesiąc w którym podejmuje się decyzje edukacyjne. Może to właśnie dobry czas abyś zrobił coś dla siebie?

Zdobądź zawód przy Poznańskiej w Nysie

A może florysta jest dobrym pomysłem na życie? To prawie zawód artystyczny. Florysta to ktoś kto w sposób kreatywny zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju kompozycji z roślin ciętych oraz doniczkowych. W pracy opiera się na szerokiej wiedzy z materiałoznawstwa roślinnego, nieroślinnego, historii sztuki oraz dekoracji roślinnych.

Zastanawiasz się gdzie potem znajdziesz pracę?

Pracę znajdziesz w kwiaciarniach, firmach florystycznych, w firmach specjalizujących się w dekoracji wnętrz, organizujących imprezy targowe i wystawiennicze, hotelach. Ale przecież nie musisz wcale pracować zawodowo w tym zawodzie, możesz potraktować to jako pasję, która będziesz rozwijał dla siebie, swojej rodziny.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zadzwoń: 77 435 12 54 wew. 23, 24, 691 564 567, 721 860 739 lub zapytaj mailowo: dos@vademecum.nysa.pldos@poznanska.nysa.pl.

Lub po prostu kliknij w link >>> 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź