Start sport Bieg Nyski nie odbędzie się w czerwcu

Bieg Nyski nie odbędzie się w czerwcu

przez Nysa Hot
Kolejne wydarzenie nie odbędzie się w planowanym terminie. Biegacze nie wystartują w czerwcu sprzed Hali Nysa. Sprawdzamy, na kiedy wyznaczono nowy termin popularnego Biegu Nyskiego.
 
Dwa miesiące zostały do pierwotnej daty startu Biegu Nyskiego. Niestety, wydarzenie zaplanowane na 13 czerwca nie odbędzie się w planowanym terminie. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Organizatorzy informują o odwołaniu imprezy sportowej, a także zdradzają nowy termin. – Pragniemy Was uspokoić i zapewnić, że planujemy organizację VIII Biegu Nyskiego w dniu 11 listopada 2020, czyli w rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
 
Do tej pory chęć wzięcia udziału w biegu zadeklarowało ponad 500 osób. Pomysłodawcy wydarzenia zapewniają, że wpłacone wpisowe zostają przeniesione na listopad. Nie wszystkie jednak wydarzenia planowane na najbliższe miesiące będą mogły odbyć się jeszcze w tym roku. Odwołany został m.in. Festiwal Ognia i Wody, Dni Nysy oraz Lato Kwiatów. Z kolei Noc Muzeów odbędzie się prawdopodobnie we wrześniu br.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź