Start Aktualności Bierzcie koce i kiełbaski – czas na piknik!

Bierzcie koce i kiełbaski – czas na piknik!

przez Nysa Hot

Znamy już szczegóły sobotniego pikniku nad Jeziorem Nyskim. Plan wydarzenia jest bogaty – ogniska, pokaz baniek mydlanych, konkursy z nagrodami czy zabawa z zespołem. A to tylko część atrakcji. Piknik rozpocznie się o 14.00.

– Zabierzcie ze sobą koniecznie koce i kosze piknikowe, w którym nie może zabraknąć kiełbasy. Na terenach zielonych będzie na Was czekało 10 palenisk, na których będziecie mogli smażyć kiełbaski do woli. – informuje na Facebooku Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie.

Podczas pikniku będzie mnóstwo atrakcji dla dzieciaków; koło fortuny, pokaz baniek mydlanych, spotkanie z postacią bajkową, stanowiska z kolorowankami, stanowiska sportowe, animacje i gra terenowa. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i tanecznych pokazów.

– AKWADEMIA uwrażliwi Was jak zadbać o nasze wspólne dobro jakim jest woda! Zaś na strzelnicy, będziecie mogli wykazać się swoją celnością. Pojawią się wozy strażackie i policyjne. Odwiedzi nas Wojsko Polskie. – zachęca Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie.

Początek rodzinnego pikniku nad jeziorem o godz. 14.00.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź