Start Aktualności Biłobran nas ogrzeje

Biłobran nas ogrzeje

przez Nysa Hot

Dzisiejszy temat numer jeden to ciepła posada dla byłego Starosty Nyskiego, Czesława Biłobrana. Charyzmatyczny samorządowiec obejmie fotel prezesa jednej ze spółek miejskich.

Mowa o Nyskiej Energetyce Cieplnej. Od śmierci śp. Czesława Foksa formalnie przez kilka miesięcy spółka nie miała prezesa. Teraz o podtrzymanie dobrej kondycji firmy ma zadbać Biłobran. Silnym wsparciem dla niego z pewnością będzie dotychczasowy prokurent, Krzysztof Leśniewski. Niedługo na nhot postaramy się o wywiad z nowym prezesem. Zapytamy o jego plany na zarządzanie firmą i o to, czy po nowym roku możemy spodziewać się podwyżek, bo to chyba w całej tej historii jest najbardziej interesujące.

O tym transferze pisaliśmy już w listopadzie, a wielu byłego starostę widziałoby chętniej na fotelu prezesa EKOMu. Przypomnijmy, że pełniący funkcję wicestarosty Jacek Chwalenia nie może łączyć dotychczasowej funkcji prezesa spółki. Kto obejmie schedę po nim? Bardzo prawdopodobne, że kandydat spoza naszego miasta. Rozstrzygniecie ma nastąpić jeszcze w tym tygodniu.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź