Start Aktualności Bioagra dalej zwiększa zatrudnienie

Bioagra dalej zwiększa zatrudnienie

przez Nysa Hot

Bioagra SA, Pracodawca Roku 2019 Powiatu Nyskiego, nadal powiększa obsadę Zakładu Produkcji Etanolu. Od października ub. r. firma zatrudniła kilkudziesięciu nowych pracowników i poszukuje kolejnych. Etanol, główny produkt spółki, jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych surowców na świecie.

Firma poszukuje pracowników m.in. do laboratoriów chemicznego i zbożowo-paszowego, działów utrzymania ruchu, logistyki i gospodarki magazynowej oraz produkcji. Zatrudnienie można znaleźć na różnorodnych stanowiskach, np. mechanik-hydraulik, elektryk-automatyk, pracownik magazynu wyrobów gotowych i ziarna, a także operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Działamy w bardzo stabilnej branży, którą – dodatkowo – wspiera zwiększone zapotrzebowanie na etanol do środków dezynfekcyjnych – mówi Mirosław Obarski z Bioagra S.A. – Obecnie wytwarzamy więcej etanolu i przyjmujemy więcej surowca do produkcji oraz prowadzimy więcej analiz. Dlatego też stopniowo rośnie obsada laboratoriów, w których wprowadziliśmy nową organizację pracy, aby zwiększyć komfort załogi – dodaje Obarski.

-W tej chwili najwięcej stanowisk do obsadzenia Bioagra SA oferuje w laboratorium zbóż i paszy. Od pracowników wymaga się tam wykształcenia zawodowego lub średniego, minimum 3 lat doświadczenia zawodowego, znajomości obsługi komputera oraz dokładności i rzetelności. Z kolei w laboratorium chemicznym wymagane jest wykształcenie wyższe chemiczne i pokrewne lub rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej, spożywczej lub farmaceutycznej. Do tego dobra znajomość obsługi komputera i MS Excel.

Oprócz zatrudnienia na umowę o pracę (z pensją na poziomie powyżej średniej dla przemysłu w województwie opolskim), firma oferuje m.in. specjalistyczne szkolenia, prywatną opiekę medyczną LUXMED, kartę sportową Ticket Sport & Culture czy możliwość nauki języka angielskiego.

Bioagra SA otrzymała w zeszłym roku tytuł Pracodawcy Roku Powiatu Nyskiego w kategorii średnie i duże przedsiębiorstwo. Kapituła konkursu nagrodziła spółkę za wzrost zatrudnienia i pozytywne warunki pracy w firmie. Wzięła również pod uwagę prowadzone ostatnio inwestycje oraz działalność społeczną i charytatywną.

Opisy stanowisk i adres do wysyłki CV można znaleźć na: www.bioagra.pl/kariera

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź