Start Aktualności Bioagra wspiera przedszkola

Bioagra wspiera przedszkola

przez Nysa Hot

Spółka Bioagra dostarczy środek do dezynfekcji do wszystkich przedszkoli w Gminie Nysa. Wczoraj pierwszą partię otrzymało Przedszkole nr 1.

Dezpower do przedszkola przy ul. Bohaterów Warszawy dostarczył niezawodny Pan Kukurydza, maskotka Zakładu Produkcji Etanolu. Wcześniej środki do walki z koronawirusem otrzymał m.in. szpital powiatowy, strażacy, a także OPS. Tym razem w związku z planowanym wznowieniem przyjęć do przedszkola, Bioagra postanowiła wspomóc maluchy i ich opiekunów.

Przekazujemy płyn do czyszczenia powierzchni placówkom publicznym i niepublicznym w całej gminie. Płyn bazuje na 70-procentowym etanolu. Skład różni się nieco od środków przekazanych nieodpłatnie przed miesiącem różnym podmiotom w Nysie.

mówi rzecznik Biaogry, Mirosław Obarski.

 

Bioagra kilka tygodni temu prowadziła także sprzedaż płynu Dezpower przed swoim zakładem w Goświnowicach. Zainteresowanie było ogromne, bo cena środka była znacznie niższa niż innych płynów do dezynfekcji w sklepach czy aptekach.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź