Start Na sygnale Błaszczykowski, Piszczek i Radwańska w Nysie!

Błaszczykowski, Piszczek i Radwańska w Nysie!

przez Nysa Hot

Już 5 maja w Nysie odbędzie się niesamowite wydarzenie z udziałem gwiazd. Fundacja Jakuba Błaszczykowskiego – Ludzki Gest zawita do naszej Hali, aby zebrać pieniądze na pomoc kolejnym podopiecznym.  

Impreza przy sudeckiej będzie wielkim sportowym show w wykonaniu znanych piłkarzy i siatkarzy. Nie zabraknie też doskonałego humoru (w tym popularnych kabareciarzy) i świetnej muzyki. Fundacja Kuby Błaszczykowskiego słynie z dobroczynnych eventów, w których wzięli już udział Agnieszka Radwańska czy Robert Kubica.

Paleta gwiazd jakie mogą pojawić się w naszym mieście robi wrażenie. Z fundacją regularnie współpracują Joanna Jędrzejczyk, Kajetan Kajetanowicz, Robert Kubica, Łukasz Piszczek, Agnieszka Radwańska, Anita Włodarczyk, Paweł Małaszyński, Maciej Janowski, Magdalena Śliwa, Artur Sowiński,  Kabaret Paranienormalni, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Eldo, O.S.T.R., Kortez, KaeN i Tede. Kto z nich pojawi się w Nysie? O tym powiemy już niebawem.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź