Start Aktualności Bortniczuk wybrał Nysę

Bortniczuk wybrał Nysę

przez Nysa Hot

Poseł Kamil Bortniczuk wybrał nasze miasto na inaugurację akcji „poznaj swojego posła”. Jak mówił wspierający go podczas dzisiejszej wizyty wicepremier Jarosław Gowin – Nysa to prawdziwy bastion Zjednoczonej Prawicy. 

Bortniczuk i Gowin spotkali się dzisiaj m.in. z Burmistrzem Nysy, a także z posłem Januszem Sanockim w redakcji Nowin Nyskich. Mobilne biuro poselskie ma dotrzeć do wielu miast i mniejszych miejscowości na całej Opolszczyźnie. Wszędzie tam mają odbyć się rozmowy o bieżących potrzebach regionu. Bortniczuk chce nie tylko wsłuchać się w głosy mieszkańców, ale mają one przede wszystkim wyłonić kolejne priorytety Rządu na ewentualną drugą kadencję. Główne priorytety partii poznaliśmy podczas konwentu w Katowicach, kolejne mają przyjść właśnie z polskich miast i wsi. Kamil Bortniczuk zaznaczył, że nie ma jeszcze gotowej pełnej mapy drogowej, ale czeka na sygnały od burmistrzów, wójtów i sołtysów z miejscowości, w których mieszkańcy chcą się z nim spotkać i porozmawiać. Akcja ma potrwać przez całe wakacje. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź