Start Aktualności Bożena Węglarz, dyrektor SP 1 w Nysie doceniona i wyróżniona

Bożena Węglarz, dyrektor SP 1 w Nysie doceniona i wyróżniona

przez Nysa Hot

Do grona dyrektorów, którzy wyróżniają się swoją pracą i zaangażowaniem w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia dołączyła Bożena Węglarz – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie.

Ocenę pracy wręczyłam w obecności Pani Renaty Papugi – starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Opolu, która nadzoruje działalność tej placówki. Gratuluję Pani dyrektor dotychczasowych osiągnięć i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz życiu prywatnym – informuje Joanna Raźniewska Opolski Kurator Oświaty.

– Dziękuję całej Kadrze Jedynki, wszystkim Nauczycielom, Administracji i Obsłudze, a także Uczniom i ich Rodzicom za okazywaną mi codziennie serdeczność i życzliwość, i za zaufanie,  dzięki któremu mogę realizować swoje zamierzenia i plany w zarządzaniu Szkołą. Jestem wdzięczna – mówi Bożena Węglarz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie.

Foto: Opolski Kurator Oświaty/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź