Start Hot Brat bestialsko zamordował brata. Szokujące kulisy zbrodni w Głuchołazach

Brat bestialsko zamordował brata. Szokujące kulisy zbrodni w Głuchołazach

przez Nysa Hot

Przypomnijmy – do tego tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 25 sierpnia w godzinach popołudniowych. Dramat rozegrał się w rodzinnym mieszkaniu, bez świadków. Młodszy brat zabił starszego zadając mu kilkadziesiąt ciosów nożem.

– Adam S. (35 l.) usłyszał zarzut zbrodni zabójstwa brata. Zadał kilkadziesiąt ciosów nożem w klatkę piersiową – mówi Stanisław Bar, rzecznik opolskiej prokuratury.

Bracia mieszkali w Głuchołazach razem z matką. Kobieta w trakcie dramatycznych wydarzeń była w sklepie na zakupach. Adam S. zadzwonił do niej i opowiedział co się wydarzyło. Kobieta zawiadomiła Policję.

– Sprawca był na miejscu w mieszkaniu, nie uciekał. Od razu został zatrzymany przez policjantów. W trakcie składania zeznań powiedział, że działał w obronie koniecznej, gdyż to brat Paweł S. (42 l.) go zaatakował. Te wyjaśnienia oceniamy jako mało wiarygodne – mówi Stanisław Bar, rzecznik opolskiej prokuratury.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Prudniku na wniosek prokuratora zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Adama S. na okres trzech miesięcy.

Do tej sprawy na pewno wrócimy na Nysa Hot.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź