Start Aktualności Burmistrz Jan Woźniak apeluje o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Burmistrz Jan Woźniak apeluje o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

przez Nysa Hot

Pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane wywierają coraz większe piętno na służbę zdrowia, gospodarkę i życie społeczne. Stąd kolejne apele o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do wymogów sanitarnych. 

-Znaleźliśmy się w bardzo trudnym momencie związanym z pandemią koronawirusa. Z dnia na dzień zakażeń przybywa… Walka z wirusem jest dziś chyba największym wyzwaniem, z jakim musimy się wszyscy zmierzyć. Stąd apeluję, by ograniczyć możliwie wzajemne kontakty oraz stosować ścisłe zasady społecznego dystansu. Wierzę w Wasz rozsądek i odpowiedzialność – mówi Burmistrz Otmuchowa Jan Woźniak. – Życzę Wszystkim zdrowia i wytrwałości!

Eksperci nie mają wątpliwości – zakrywanie ust i nosa, trzymanie dystansu fizycznego oraz częsta dezynfekcja rąk są fundamentami naszego bezpieczeństwa. Te proste sposoby mogą nam pozwolić uniknąć zakażenia koronawirusem.

Foto: UM Otmuchów

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź