Start Hot Burmistrz Nysy zaprasza na herbatkę

Burmistrz Nysy zaprasza na herbatkę

przez Nysa Hot

Wielkimi krokami zbliża się 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedną z atrakcji nyskiego finału, który odbędzie się w galerii DEKADA będzie możliwość wylicytowania wspólnej herbatki z Burmistrzem Nysy Kordianem Kolbiarzem.

W tym roku 35 wolontariuszy będzie kwestować na ulicach Nysy. Clou wydarzenia będzie mieć miejsce w galerii DEKADA.

W godz. 16-20 w obiekcie zobaczymy m.in. lokalne grupy artystyczne i posłuchamy koncertów. Wydarzenie poprowadzi DJ Case.

Jak zawsze nie zabraknie ciekawych gadżetów do wylicytowania, wśród nich między innymi lampy w kształcie Pięknej Studni, koszulki z podpisami siatkarzy Stali Nysa czy piłki z autografami nyskich koszykarzy.

Będzie można również wylicytować spotkanie z Kordianem Kolbiarzem. Burmistrz obiecał najlepszą herbatę wypitą w jego gabinecie w ustalonym wspólnie terminie.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czeka nas 30 stycznia. Tym razem zebrane środki pozwolą na zakup m.in. specjalistycznego sprzętu okulistycznego.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź