Start Aktualności Burmistrz Paczkowa ma koronawirusa

Burmistrz Paczkowa ma koronawirusa

przez Nysa Hot

U Artura Rolki stwierdzono pozytywny wynik testu na koronawirusa. Burmistrz Paczkowa wydał oświadczenie, które zostało zamieszczone na stronie tamtejszego magistratu.

W ostatnim okresie stwierdzono u mnie pozytywny wynik testu na koronawirusa. Podczas izolacji domowej, widząc postępujące objawy choroby, podobne do przeziębienia i grypy, poddałem się badaniu na obecność wirusa COVID-19. Tym samym pragnę zapewnić, że gdy tylko zaobserwowałem u siebie niepokojące objawy przeziębienia pozostałem w domu, nie kontaktując się ze współpracownikami, nie byłem też obecny w życiu zawodowym. Obecnie jestem hospitalizowany a mój stan zdrowia jest dobry. Najbliższa rodzina została objęta kwarantanną domową. W trosce o nasze wspólne zdrowie proszę Państwa o niebagatelizowanie najmniejszych oznak choroby czy też przeziębienia. Dbajcie o siebie i swoje otoczenie stosując się do przepisów sanitarnych. Życzę Państwu dobrego samopoczucia oraz zdrowia – informuje Artur Rolka.

Burmistrzowi Paczkowa życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i pełni sił.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź