Start Rozrywka Cała prawda o kłamstwach telewizji

Cała prawda o kłamstwach telewizji

przez Nysa Hot
„Telewizja kłamie” to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania i Adam Fidusiewicz wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu po zejściu z wizji. 
Widzowie spektaklu, który zobaczymy już 10 marca na deskach Nyskiego Domu Kultury sprawdzą, jak zachowują się ich ulubieńcy, gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Gwiazdy szklanego ekranu takie jak Krzysztof Wybisz, Tomasz Karmel, Marcin Prochop, Gosia Rożenek i Krzysztof Zniemiec. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni,  gwarantuje bardzo dużą dawkę wyśmienitego humoru.
Podczas 100 minut dobrej zabawy, aktorzy dbają o interakcje z widownią. Czy będziesz to akurat Ty? Warto się wybrać i przekonać się na własnej skórze. Spektakl przeznaczony jest dla widza w kategorii wiekowej 16+.
Bilety dostępne w kasie Nyskiego Domu Kultury oraz w sprzedaży internetowej (link).
Na naszym Facebooku (zobacz!) ogłoszony został konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na ten spektakl. Gorąco zachęcamy do udziału!
 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź