Start Aktualności Całe rodziny ruszyły na Frajdę!

Całe rodziny ruszyły na Frajdę!

przez Nysa Hot

Za nami bardzo upalny weekend. Prawdziwe tłumy odwiedziły otwarte w sobotę kąpielisko miejskie Frajda. Już pierwszego dnia amatorów ochłody w wodzie nie brakowało, jeszcze więcej osób pojawiło się w niedzielę.

Co zrobić, gdy temperatura dochodzi do 30 stopni i ciężko znaleźć ulgę od upału? Poszukać jej w wodzie. Nysanie całymi rodzinami ruszyli na Frajdę już w sobotę. Nikomu nie przeszkadzały też zaostrzone wymogi bezpieczeństwa. Liczył się relaks i ochłoda w wodzie.

Kąpielisko jest czynne codziennie. Od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do godz. 19.00, zaś w weekendy od godz. 10.00 do godz. 20.00. Bilet normalny kosztuje 6 zł, ulgowy 4 zł, a za wejściówkę dla dzieci do lat 7 zapłacimy złotówkę.

Wielką popularnością w ubiegłych latach cieszyły się imprezy organizowane na kąpielisku po zapadnięciu zmroku. Czy w tym roku także będziemy bawić się podczas nocy basenów? Dowiemy się wkrótce.

Foto: Kąpielisko Frajda/ Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź