Start Aktualności Chesz zostać policjantem? Trwa rekrutacja

Chesz zostać policjantem? Trwa rekrutacja

Komenda Powiatowa Policji w Prudniku prowadzi nabór do służby

przez Nysa Hot

Trwa nabór na policjantów do Komendy Powiatowej Policji w Prudniku. Wszystkie szczegóły oferty poniżej.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji mogą składać dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku:

• osobiście, jednak po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu z pracownikiem Zespołu ds. Kadr i Szkolenia pod nr tel. 47 86 29208.

-Służba w Policji jest dla osób, które chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia. Oferujemy ciekawą i satysfakcjonującą pracę oraz stabilne zatrudnienie. Dodatkowo zapewniamy wysoki poziom nauczania i zaplecza dydaktycznego w szkołach policyjnych, możliwość doskonalenia zawodowego, kształcenia się i awansowania zarówno w stopniu jak i na stanowisku – informuje KPP w Prudniku.

Jako policjant, masz również prawo do otrzymywania dodatkowych świadczeń, takich jak: dopłata do wypoczynku, zwrot kosztów dojazdu, ekwiwalent za umundurowanie, nagrody roczne i motywacyjne, mieszkanie służbowe lub równoważnik za jego brak. To także skrócony staż służby do uzyskania świadczeń emerytalnych (25 lat służby).

Komendant Główny Policji określił minimalną liczbę osób planowanych do przyjęcia do służby w Policji w roku 2021 na poziomie 5 368 oraz następujące terminy przyjęć:

  • 15 września,
  • 3 listopada,
  • 30 grudnia.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;

• który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;

• korzystający z pełni praw publicznych;

• posiadający co najmniej średnie wykształcenie;

• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;

• dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Uwaga! Dobór do służby w Policji, prowadzony jest z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Więcej na temat doboru do służby znajdziesz tutaj.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Grześ 18 listopada 2021 - 16:20

Czy kandydaci do pracy w policji wciąż nie muszą mieć prawa jazdy: https://pamietnikwindykatora.pl/wymagane-prawo-jazdy-kat-b-ale-nie-w-policji/ ? Aż nie chce się wierzyć.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź