Start Hot Ciężko chorzy mali nysanie potrzebują pomocy

Ciężko chorzy mali nysanie potrzebują pomocy

przez Nysa Hot

Nysanie wielokrotnie pokazali, że mają wielkie serca. Tym razem pomocy potrzebują najmłodsi mieszkańcy. 

Link do zrzutki – kliknij

W styczniu 2023 roku nasze życie przewróciło się do góry nogami. Szczęście przyćmiła tragedia. Córka urodziła się przedwcześnie z wieloma wadami oraz z Zespołem Dandy-Walkera.  Wiąże się to z wizytami u wielu specjalistów m.in. kardiologa, neonatologa, okulisty, neurologa, endokrynologa, audiologa oraz z rehabilitacją córki, by mogła w przyszłości normalnie funkcjonować – mówi Dorota Bryk.

– Niestety los dalej Nas nie oszczędzał, sprowadził na mnie i męża kolejną tragedię. Po badaniach kontrolnych krwi w maju tego roku, okazało się, że nasz czteroletni synek Maksymilian choruje na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. Obecnie syn jest pod opieką Kliniki „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Na chwilę obecną, mąż przebywa z synkiem w szpitalu, a ja z chorą córką w domu. I tak się zmieniamy, aby nasze dzieci nie odczuły braku drugiego rodzica. Bardzo potrzebujemy środków i wsparcia do codziennej walki, na dojazdy do szpitala, opiekę specjalistów, rehabilitację oraz poprawę bytu materialnego naszej rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Leczenie naszych dzieci będzie długotrwałe, wieloletnie, a mąż na pewno przez długi czas do pracy nie wróci. Życie Naszych dzieci jest dla Nas najważniejsze dlatego prosimy Was kochani o pomoc.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź