Start Aktualności Circus ON ICE po raz pierwszy w Polsce!

Circus ON ICE po raz pierwszy w Polsce!

przez Nysa Hot

Udaj się w podróż do niesamowitej lodowej krainy wyobraźni, która oczaruje magią cyrku. Oszałamiająca choreografia w bajkowej oprawie wraz z artystami z ponad 10 państw świata zabiorą nas na niesamowitą przygodę! W programie zobaczymy światowej sławy łyżwiarzy, którzy na koncie mają takie produkcje jak Disney On Ice, Holiday On Ice.  Do tego ewolucje na trampolinach oraz latających huśtawkach wykonane przez grupę kaskaderów!

W dniach 12-13 czerwca mieszkańcy NYSY będą mieć szansę spotkać się z zupełnie nowym wymiarem sztuki cyrkowej, Cyrkiem XXI wieku, który łączy piękno łyżwiarstwa figurowego z akrobatyką cyrkową!

Pod namiotem cyrkowym na specjalnej tafli lodu wystąpi blisko 20 artystów z ponad 10 państw świata! W obsadzie znajdziecie światowej sławy łyżwiarzy, którzy mają na koncie takie produkcje jak: Disney On Ice, Holiday On Ice. W programie występują również artyści ze światowych aren cyrkowych oraz przeróżnych festiwali cyrkowych.

Patronat medialny nad widowiskiem objęli: Onet.pl oraz RMF MAXX.

Hala Nysa – ul. Sudecka

12.06 (środa) – godzina 17:30

13.06 (czwartek) – godzina 17:30

𝗞𝗨𝗣 𝗕𝗜𝗟𝗘𝗧𝗬 𝗡𝗔 biletyna.pl

https://biletyna.pl/cyrk/Circus-ON-ICE/Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź