Start Na sygnale Co dalej ze Stalą?

Co dalej ze Stalą?

przez Nysa Hot

Ogromne emocje, także te negatywne, wygenerował ostatni mecz Stali Nysa. Nasi siatkarze po porażce w play-offach z Krispolem muszą się pozbierać i odbudować zaufanie kibiców. Teraz czeka ich jeszcze mecz o 5 miejsce, później przygotowania do nowego sezonu. O tym co dalej z nyską ekipą rozmawialiśmy z trenerem Stali, Piotrem Łuką.

Przestawić się z roli zawodnika na pozycję trenera nie jest łatwo. Wspominał choćby o tym Andrea Anastasi po wygranej Trefla Gdańsk w pucharowej przygodzie Stali. Z tym wyzwaniem musiał zmierzyć się w tym sezonie Piotr Łuka. Ale zdecydowanie największym problemem były braki kadrowe spowodowane licznymi kontuzjami. Zdrowie więc nie dopisało, ale kibice już jak najbardziej. Na każdym meczu w nowej hali zjawiał się praktycznie komplet widzów.

Statek pod nazwą Stal Nysa mimo mocnego sztormu, płynie dalej. Do jakiego portu dopłynie w kolejnym sezonie? Posłuchajcie wywiadu z Piotrem Łuką.

[youtube height=”600″ width=”600″ align=”left|right|none”]https://www.youtube.com/watch?v=PbwAPsDViG8[/youtube]

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź