Start Aktualności Co dobrego zjemy w galerii DEKADA?

Co dobrego zjemy w galerii DEKADA?

przez Nysa Hot

Od 28 listopada ponownie będą otwarte sklepy i punkty usługowe w galeriach handlowych. To dobra wiadomość dla galerii DEKADA, w której będziemy mogli zrobić świąteczne zakupy. Obiekt zostanie otwarty już za tydzień. Niestety, punkty gastronomiczne, przynajmniej do 27 grudnia, będą mogły serwować jedzenie wyłącznie na wynos.

– Rozumiemy sytuację osób, które wynajęły od nas lokale pod tego typu działalność, i nie narzucamy konieczności otwarcia się 1 grudnia. O tym, kiedy otworzą swoje punkty, indywidualnie decydować będą poszczególni przedsiębiorcy z branży gastronomicznej – mówi Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Nysa. – Mamy podpisane umowy z następującymi podmiotami: Pan Buła, Pizza Corner, American Donuts, kawiarnia Grycan, kawiarnia Johny Coffee oraz cukiernia i piekarnia Machela. – dodaje Kwit.

W obiekcie będzie też funkcjonować restauracja „Stara gazownia”. Ten lokal ma zostać otwarty pod koniec marca.

Hitem mogą być desery i gofry z sosem truskawkowym od wspomnianego punktu Johny Coffee. Będzie się on mieścił naprzeciwko kina. Wypijemy tam również dobrą kawę i zjemy lody Carte d’Or. Kiedy sytuacja epidemiologiczna wróci do normy, punkt będzie oferował również ogródek.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź