Start Aktualności Co nas czeka w czasie Festiwalu Ognia i Wody?

Co nas czeka w czasie Festiwalu Ognia i Wody?

przez Nysa Hot

Niespełna cztery tygodnie pozostały do Festiwalu Ognia i Wody. Organizatorzy zdradzają coraz więcej szczegółów odnośnie tegorocznej imprezy.

– W tym roku spektakl potrwa 35 minut, zacznie się 27.08 o 22:00 i będzie nosił tytuł „Space Adventure”.  Skierowany będzie do Widzów na plaży – by dać maksymalne i niezapomniane wrażenia tym, którzy będą na AKWA Marinie. Fajerwerki będą wystrzeliwane zaledwie 150 metrów od plaży! (a nie 500-600 metrów jak kiedyś). Do tego lektor i muzyka będzie słyszana tylko z bliska. To na plaży będziecie mogli w pełni podziwiać lasery, miotacze (8 metrów od widowni) i teatr ognia (5 metrów od widowni), a także przywitać się z DJ-ami (Daso, dynia., MINGIS, Stahou, Wojtek Sitnik, Nestheimer, którzy już do 17:00 będą dawać czadu – informuje Ośrodek Rekreacji AKWA Marina.

– Impreza jest przewidziana na 10 000 osób – a bilety rozchodzą się szybko! Warto więc już teraz kupić wejściówkę dla siebie, rodziny i znajomych – tym bardziej, że pierwsze 1000 biletów jest w MEGA promocyjnej cenie: 14,99!

Bilety na Festiwal Ognia i Wody można kupić w Empiku, w sieciach Kolporter, STS oraz na stronie KupBilet.pl: https://www.kupbilet.pl/kultura/koncert/re0154/opis

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź