Start Hot Co przebiło monster trucki?

Co przebiło monster trucki?

przez Nysa Hot

Niewielka arena zmagań, a co za tym idzie niewielka skala zabezpieczeń – za to olbrzymia wiara we własne umiejętności. Mowa o pokazie Monster Show Chaloupka. W miniony weekend w Nysie mistrzów krótkich tricków mogliśmy podziwiać dwukrotnie.

Czesko-polska grupa kaskaderów pokazała niezwykłe zgranie i zadziwiła publiczność precyzją pokazów. Widzowie dosłownie na wyciągnięcie ręki mogli oglądać m.in. efektowne omijanie tyłem dwóch pojazdów, jazdę na dwóch kołach obok żywych przeszkód, drift zabytkową czerwoną syrenką, czy też demolkę w wykonaniu monster trucków. Co było najlepsze? Zdaniem widzów wcale nie pokazowy numer z rozwalaniem wraków, lecz jazda precyzyjna ma dwóch kołach i pokaz szalonej jazdy oplem z dwoma kierownicami. Gdzie przód? Gdzie tył? Tu kierunek nadawał kierowca, który w danym momencie depnął mocniej na gaz. – Jeździmy z pokazami od przeszło 9 lat i chyba nigdy się nam to nie znudzi! – powiedział dla nysahot Emil Chaloupka, właściciel grupy. – Jeśli zdrowie pozwoli, a mamy triki dopracowane tak do perfekcji, że nie zdarzają się nam wypadki, na pewno jeszcze kilka lat będziemy nakręcać publikę. Zresztą to działa w dwie strony. Jeśli czujemy duże wsparcie widownie, dajemy z siebie jeszcze więcej. Zapraszamy na nasze kolejne pokazy.

Obszerna galeria zdjęć z tego wydarzenia znajduje się na naszym profilu na Facebooku > zobacz

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź