Start Aktualności Co to będzie za weekend! Podwójne uderzenie humoru!

Co to będzie za weekend! Podwójne uderzenie humoru!

przez Nysa Hot

W najbliższy weekend w Nyskim Domu Kultury wystąpią popularne grupy kabaretowe – K2 i Hrabi. Zapowiada się doskonała zabawa!

Kabret K2

8 kwietnia zobaczymy występ Kabaretu K2. Początek o godz. 19.00.

– „Jedziemy po bandzie” to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i… jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze. Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego.  Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.

Hrabi

Artyści wystąpią 9 kwietnia. Na deskach NDK zobaczymy ich dwukrotnie – o godz. 16.00 i godz. 19.00.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

W tym roku Hrabi będą świętować swoje 20-lecie. W 2022 roku mija bowiem dokładnie 20 lat od początku ich działalności! W czasie ich spektaklu możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź