Start Aktualności Co z Nocami Basenów na kąpielisku?

Co z Nocami Basenów na kąpielisku?

przez Nysa Hot

Miejskie kąpielisko ruszyło z początkiem lipca. W ostatnich sezonach dużym powodzeniem cieszyły się nocne imprezy na Frajdzie. Sprawdzamy czy w tym roku też czeka nas zabawa po zapadnięciu zmroku.

Świetny klimat, nastrojowa muzyka i tłumy ludzi, praktycznie w każdym wieku. Gdy tylko dopisywała pogoda, miejski basen w wakacyjne noce zamieniał się w miejsce wielkiej imprezy. Bawiliśmy się i przy popularnej muzyce klubowej i bardziej niszowych dźwiękach. A jak będzie w tym roku?

– Widać, że jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy. Pan, który wygrał przetarg na obsługę garmażerii jest przygotowany również na to, aby zorganizować różnego typu imprezy, nie tylko „klasyczne” Noce Basenów. Ma potężny namiot w którym chciałby zrobić m.in. dyskotekę. Wszystko będzie zależało jednak od pogody i tego jak będzie wyglądać sytuacja epidemiologiczna. – mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.

O planowanych imprezach na Frajdzie będziemy oczywiście informować na naszym portalu. Przypomnijmy, że kąpielisko jest czynne codziennie, w tygodniu od godz. 10.00 do godz. 19.00 a weekendy od godz. 10.00 do godz. 20.00.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź