Start Aktualności Coraz bliżej końca remontu kultowego Sandacza

Coraz bliżej końca remontu kultowego Sandacza

przez Nysa Hot

Nieco starszym mieszkańcom naszego regionu zapewne zakręciła się łezka w oku na wieść o remoncie kultowego niegdyś ośrodka Sandacz w Otmuchowie. Teraz możemy obserwować bardzo zaawansowany stan prac, których nie wstrzymała pandemia koronawirusa. Ośrodek już wygląda pięknie, a to jeszcze nie koniec zmian. 

– Z dnia na dzień jesteśmy bliżej końca rewitalizacji ośrodka „Sandacz” zlokalizowanego przy Jeziorze Otmuchowskim. – informuje na Facebooku Urząd Miejski w Otmuchowie.  -Nie możemy doczekać się dnia, w którym obiekt zacznie tętnić życiem tak, jak miało to miejsce lata temu.

Obiekt trafił w ręce samorządu przed trzema laty, a jego modernizacja rozpoczęła się na przełomie 2018 i 2019 roku. Po remoncie, ”Sandacz” ma w swoich murach pomieść restaurację, a także hotel. W ośrodku będzie prowadzona także działalność wypoczynkowo-rehabilitacyjna. Ma być także miejscem licznych imprez i wydarzeń. Legendarny ośrodek już w przyszłym roku ma tętnic życiem i przyciągać turystów.

Foto: UM Otmuchów/ Facebook 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź